xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ai venit - Welcome to xZone Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» ma ajuta careva?
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeSam Sept 26, 2009 2:21 am Scris de ADI

» Fresh Server [26.09.2009]
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:49 am Scris de Ev!L

» 23 Motive s-a bei Bere
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 2:47 pm Scris de Just Me

» Fazan
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 8:07 pm Scris de Ev!L

» Sall all
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:14 pm Scris de Ev!L

» Sa numaram de la 1 la 1000
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:13 pm Scris de Ev!L

» sa numaram pana la 100
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:12 pm Scris de Ev!L

» cerere admin
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:04 pm Scris de Ev!L

» Recomandare ;))
reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 12:19 am Scris de Ev!L


 

 reclamatzie 3d Xrooz park are nick...

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




reclamatzie 3d Xrooz park are nick... Empty
MesajSubiect: reclamatzie 3d Xrooz park are nick...   reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeDum Sept 13, 2009 3:31 am

Azi era d2...si eram 9vs9 cva de genu...timpu .. mai era 15min...shi el skimba pe train fara vot..si mai erau si 15min..de asta nu mai vreau eu sa am deaface cu sv asta..ptr ca voi nu realizatzi ce facetzi...da'tzi admin la totzi cretinii...ucigasu owner..nici nu are cont pe forum 3d asta nici asta n'are cont..treaba voastra... Serios?!
shi am intrat cu alt nick..ca puteam sa jur ca e noob si face gafe dinastea....:-j ... dupa ce l'am intrebat dc o skimbat harta fara vot..a zis ca asa a avut kef...si a zis sa numai comentez..si mi'a dat ban ca l'a suparat adevaru...


reclamatzie 3d Xrooz park are nick... 3dxrooz.th
Sus In jos
Ev!L
Administrator
Administrator
Ev!L


Numarul mesajelor : 117
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 34

reclamatzie 3d Xrooz park are nick... Empty
MesajSubiect: Re: reclamatzie 3d Xrooz park are nick...   reclamatzie 3d Xrooz park are nick... I_icon_minitimeDum Sept 13, 2009 6:55 am

Astept parerea lui 3d Xrooz
Sus In jos
https://xzone.catsboard.com
 
reclamatzie 3d Xrooz park are nick...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xZone Index :: :: x-Zone.hopto.Org :: Reclamatii-
Mergi direct la: