xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ai venit - Welcome to xZone Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» ma ajuta careva?
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeSam Sept 26, 2009 2:21 am Scris de ADI

» Fresh Server [26.09.2009]
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:49 am Scris de Ev!L

» 23 Motive s-a bei Bere
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 2:47 pm Scris de Just Me

» Fazan
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 8:07 pm Scris de Ev!L

» Sall all
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:14 pm Scris de Ev!L

» Sa numaram de la 1 la 1000
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:13 pm Scris de Ev!L

» sa numaram pana la 100
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:12 pm Scris de Ev!L

» cerere admin
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:04 pm Scris de Ev!L

» Recomandare ;))
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 12:19 am Scris de Ev!L


 

 Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike Empty
MesajSubiect: Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike   Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike I_icon_minitimeMier Aug 26, 2009 8:53 pm

Descriere:Cum sa schimbi poza de la fundalul din meniul Counter-Strike'ului!

Descarcare:http://www.fpsbanana.com/tools/download/72

1) Dezarhivezi in C:\cake (numai in C merge)
2) Dai la start la run scrii cmd scrii cd C:\cake dupa aia scrii regsvr32 imagxpr6.dll
3) Intri in cake.exe introduci poza care vre sa o ai pe fundal si dupa aia iti face fisierele .TGA
4) Salvezi pozele unde vrei tu dupa aia le bagi in \cstrike\resource\background,
5) Daca nu e background sau resource faci folder resource si dupa background!
Sus In jos
 
Tutoriale Cum sa skimbi poza de la fundalul de Counter Strike
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xZone Index :: :: Counter-Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la: