xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Bun venit pe x-zone.hopto.org!
xZone Index ::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ai venit - Welcome to xZone Community
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» ma ajuta careva?
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeSam Sept 26, 2009 2:21 am Scris de ADI

» Fresh Server [26.09.2009]
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeMier Sept 23, 2009 2:49 am Scris de Ev!L

» 23 Motive s-a bei Bere
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 2:47 pm Scris de Just Me

» Fazan
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 8:07 pm Scris de Ev!L

» Sall all
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:14 pm Scris de Ev!L

» Sa numaram de la 1 la 1000
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:13 pm Scris de Ev!L

» sa numaram pana la 100
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:12 pm Scris de Ev!L

» cerere admin
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 1:04 pm Scris de Ev!L

» Recomandare ;))
Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeLun Sept 14, 2009 12:19 am Scris de Ev!L


 

 Film ==> InkHeart [ACTIUNE]

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Film ==> InkHeart [ACTIUNE] Empty
MesajSubiect: Film ==> InkHeart [ACTIUNE]   Film ==> InkHeart [ACTIUNE] I_icon_minitimeMier Aug 26, 2009 9:53 pm

Film ==> InkHeart [ACTIUNE] Inkheart1fk0.th

Tatal lui Meggie, Mo, are o minunata insa cateodata groaznica abilitate. Cand citeste cu voce tare dintr-o carte, el aduce la viata personajele ce se gasesc in ea. Mo si-a descoperit puterea inca de pe vremea cand Meggie era foarte mica. A citit asa de frumos din cartea intitulata “InkHeart’ incat cateva dintre personajele negative printre care si Capricorn au reusit sa scape dintre coperti si sa intre in viata reala. Dupa aceasta a descoperit ceva si mai teribil in legatura cu abilitatea sa, introducand-o din greseala pe sotia sa in “Inkheart”. In prezent, Meggie are 12 ani si nca nu stie despre abilitatea tatalui sau, singurul indiciu fiind ca Mo refuza categoric sa-i citeasca povesti. Capricorn, o fiinta extrem de rea, il cauta pe Mo de ani, dorind sa se foloseasca de abilitatea acestuia pentru a-si realiza propriile teluri. Acesta isi da seama ca singura metoda da a-l aduce pe Mo in ascunzatoarea sa din mijlocul muntilor e sa o foloseasca pe fiica sa ca momeala. Insa acesta va avea parte de o surpriza mai putin placuta, Meggie avand si ea abilitatea tatalui sau.


Download Link: http://www.fbx.ro/down.php?key=ddupmsyu7kudlp8i
Sus In jos
 
Film ==> InkHeart [ACTIUNE]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Film ==> The Dark Knight [ACTIUNE]
» Film ==> Harry Potter 1,2,3,4,5 Pack [+subs] [FANTESY/AVENTURA/ACTIUNE]
» Film ==> 17 Again [COMEDIE]
» Film ==> EuroTrip [COMEDIE]
» Film ==> Pigs [COMEDIE]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xZone Index :: :: Diverse :: Muzica - Filme - Hobby-
Mergi direct la: